Новинка
-5%

Статуетка «Скрипічний ключ» арт. 08355
400 ₴
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08355
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Статує «Скрипічний ключ». Матеріал виготовлення — акрил, колір — Чорний із золотом, Висота — 17,00 см, ширина — 6,00 см, товщина — 4,20 см, вага 77.00 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Музика, музичні інструменти |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 42 мм |
| Вага виробу | 77 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴




