Новинка
-5%

Брелок для ключів "Сова та півмісяць" арт. 08354
160 ₴
152 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08354
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок для ключів "Сова та півмісяць". Метал, колір — срібло, довжина — 8,70 см, ширина — 2,80 см, діаметр — 2,50 см, вага — 7.00 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 7 г |
| Тематика малюнка/форми | Птахи |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴


