Новинка
-5%

Брелок "Лев" колір — срібло арт. 08350
210 ₴
199,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08350
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок "Лев". Розміри: загальна довжина 8,80 см. (з кільцем), ширина 4,50 см, діаметр кільця 3,00 см., вага 12.00 гм., колір — срібло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Нестандартна |
| Довжина | 88 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Вага | 12 г |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199,50 ₴

