Новинка
-5%

Перехідне кільце з титанового сплаву (до кільця для брелока/ключів) арт. 08348
127 ₴
120,65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08348
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перехідне кільце з титанового сплаву (до кільця для брелока/ключів). Розміри: довжина 1,20 см, ширина 0,90 см, товщина 0,20 см, вага 1.22 гм, колір — сірий графіт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Форма карабіна | Овальна |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 9 мм |
| Форма | Овальна |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 1.22 |
| Довжина | 12 мм |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120,65 ₴



