Новинка
-5%

Брелок "Череп" арт. 08346
210 ₴
199,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08346
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок "Череп". Розміри: загальна довжина 9,50 см. (з кільцем), розмір черепа: висота 3,50 см., ширина 2, 10 см., товщина 1,20 см., діаметр кільця 3,00 см., загальна вага 18.00 гм., колір — срібний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 18 г |
| Тематика малюнка/форми | Люди |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199,50 ₴



