Новинка
-5%

Фігурки 2 шт. «Вовки» з латуні арт. 08342
295 ₴
280,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08342
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурки 2 шт. «Вовки» із латуні. Гарна деталізація й акуратне вироблення, розміри: висота 2,20 см, ширина 2,00 см, товщина 0,70 см, загальна вага 7.30 гм, ціна вказана за 2 шт., постачається в пластиковому контейнері.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Вага виробу | 7.3 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280,25 ₴





