Новинка
-5%

Брелок для ключів "Серце" металевий арт. 08338
165 ₴
156,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08338
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок для ключів "Серце". Метал, розміри: загальна довжина брелока 6,00 см, ширина 3,00 см, товщина 0,10 см, вага 7.00 гм, діаметр кільця 3,00 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 7 г |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156,75 ₴



