Новинка
-5%

Пінцет металевий сірий SUNLUM/ZEBO арт. 08332
355 ₴
337,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08332
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пінцет металевий сірий SUNLUM/ZEBO (точні кінці, абсолютне прилягання). Довжина загальна 11,50 см., ширина (велика) 0,90 см., вага 15.0 гм., ширина робочої частини 4 мм. Матеріал — метал, колір — сірий, матовий..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пінцета | Механічний |
| Матеріал | Метал |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Форма пінцета | Пряма |
| Ширина робочих країв | 1 мм |
| Ширина рукоятки | 9 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Вага | 15 г |
| Колір | Срібляста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337,25 ₴


