Новинка
-5%

Брелок для ключів "Мотоцикл" (колір — бронза) арт. 08330
250 ₴
237,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08330
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок для ключів "Мотоцикл" (колір — бронза). Метал, розміри: довжина загальна 8,70 см., ширина Мотоцикла 5,50 см., висота 3,50 см., товщина 1,00 см., вага 34.00 гм., колеса та кермо крутяться.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Бронзовий |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 34 г |
| Тематика малюнка/форми | Мотоцикли |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237,50 ₴


