Новинка
-5%

Фігурка "Кішка з метеликом" з латуні арт. 08317
210 ₴
199,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08317
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка "Кошка з метеликом" з латуні. Гарна деталізація й акуратне виконання, розміри: висота 1,80 см, ширина 2,90 см, товщина 1,90 см, вага 21.00 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Глибина | 19 мм |
| Вага виробу | 21 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199,50 ₴



