Новинка
-5%

Фігурка "Динозавр" із латуні арт. 08316
420 ₴
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08316
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка "Динозавр" із латуні. Гарна деталізація й акуратне вироблення, розміри: висота 4,20 см, ширина 6,00 см, товщина 2,70 см, вага 45.00 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Вага виробу | 45 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴



