Новинка
-5%

Фігурка з латуні Дракони "Нічого не видно, нічого неую, нікому нічого неuжать" арт. 08315
465 ₴
441,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08315
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка з латуні Дракони "Нічого не видно, нічого неую, нікому нічого не скажу". Гарна деталізація, розміри: висота 2,80 см, ширина 4,30 см, глибина 1,90 см, вага 27.70 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Вага виробу | 40 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 441,75 ₴



