Новинка
-5%

Фігурка "Порося" з латуні арт. 08313
385 ₴
365,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08313
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка "Порося з цеглою" з латуні. Гарна деталізація й акуратне виконання, розміри: висота 3,00 см, ширина 2,80 см, глибина 4,20 см, вага 73.00 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Глибина | 42 мм |
| Вага виробу | 73 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365,75 ₴



