Фігурка "Бичок на унітазі з книгою" з латуні. Гарна деталізація й акуратне виконання, розміри: висота 3,50 см, ширина 2,00 см, глибина 2,80 см, вага 35.40 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Вага виробу | 35.4 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴









