Новинка
-5%

Фігурка з латуні "Кролик" арт. 08306
279 ₴
265,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08306
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка з латуні "Кролик". Гарна деталізація, розміри: висота 2,70 см, ширина 2,20 см, товщина 1,90 см, вага 17.60 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Глибина | 19 мм |
| Вага виробу | 17.6 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265,05 ₴






