Ніж «Дерево життя» для відкривання листів, метал (колір — срібло). Розміри: довжина 12,50 см, вага 20.00 гм, колір — срібний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Ніж |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 10 мм |
| Довжина інструменту | 125 мм |
| Вага | 20 г |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Форма | Кругла |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴



