Новинка
-5%

Фігурка «Білочка з шишкою» із латуні арт. 07906
310 ₴
294,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 07906
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка "Білочка з шишкою" із латуні (в отвір шишки можна вставити паличку для пахощів). Гарна деталізація й акуратне виконання, розміри: висота 3,20 см, ширина 1,80 см, глибина 4,00 см, вага 46.00 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Вага виробу | 46 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294,50 ₴





