Брошка біжутерна "Подосолух", метал (колір — золото), емаль, чорні стрази, довжина 4,90 см., діаметр Соняшнику 2,60 см., вага 8.70 гм., кріплення — шпилька.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Рослини |
| Покриття | Емаль |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Вага | 8.7 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Золотистий |
| Колір металу | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴


