Новинка
-5%

Фігурка з латуні «Їжачок» арт. 07365
240 ₴
228 ₴
- Готово до відправки
- Код: 07365
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка з латуні "Їжачок". Гарна деталізація, розміри: висота 1,90 см, довжина 2,80 см, ширина 2,30 см, вага 40.15 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Глибина | 23 мм |
| Вага виробу | 40.15 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228 ₴








