Новинка
-5%

Фігурка-кулон "Вісьминог" із латуні арт. 07350
232 ₴
220,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 07350
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка-кулон "Вісьминог" із латуні. Гарна деталізація й акуратне вироблення, розміри: висота 4,10 см, ширина 3,60 см, товщина 2,00 см, вага 21.00 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Вага виробу | 21 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220,40 ₴









