"54" з латуні з металевим черепом з отвором. Гарна деталізація, розміри: висота 2,80 см, ширина 1,60 см, глибина 2,50 см, вага 16.35 гм, діаметр отвору 0,50 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Золотистий |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 16.35 г |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Основні атрибути | |
| Висота | 23.0 |
| Призначення | Для декору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357 ₴










