Новинка
-5%

Ніж (складаний) з дерев'яною ручкою арт. 07233
495 ₴
470,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 07233
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж (складаний) з дерев'яною ручкою. Довжина ножа загальна в складеному стані 9,00 см, у відкритому 14,50 см, ширина 3,30 см, товщина 1,80 см, довжина леза 5,50 см, вага 100.00 гм, колір дерева — вишневий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Заточка леза | Одностороння |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Складаний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Повсякденний |
| Вага ножа | 100 г |
| Довжина у складеному стані | 90 см |
| Довжина рукоятки | 90 мм |
| Поверхня | Матова |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 55 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470,25 ₴









