Фігурка бронзова "Воїн" колір — золото. Гарна деталізація й акуратне вироблення, розміри: висота 8,20 см, ширина 3,20 см, діаметр основи 3,00 см, вага 93.60 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Військова, історична |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Вага виробу | 93.6 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 362 ₴









