Новинка

Брелок для ключів "Чорний туз" колір — срібло/алмазне гравіювання арт. 07149
148 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 07149
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Брелок для ключів "Чорний туз" колір — срібло/алмазне гравіювання. Метал, розміри: довжина загальна 6,30 см, ширина брелока 2,00 см, товщина 0,10 см, діаметр кільця 3,00 см, вага 9.86 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 63 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 9.86 г |
| Тематика малюнка/форми | Ігри |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148 ₴









