Новинка
-5%

Статуетка «Поросята біля корита» з латуні арт. 06885
385 ₴
365,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06885
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
«Поросята біля корита» з латуні. Гарна деталізація, розміри: ширина 4,80 см, висота 2,90 см, глибина 3,50 см, вага 72.00 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага виробу | 72 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365,75 ₴



