Новинка
-5%

Статуетка «Козел» із латуні арт. 06881
311 ₴
295,45 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06881
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Козел із латуні. Гарна деталізація, розміри: довжина 3,60 см, товщина 1,80 см, висота 5,00 см, вага 36.00 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Вага виробу | 36 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295,45 ₴




