Новинка
-5%

Фігурка "Порося з цеглою" з латуні арт. 06846
385 ₴
365,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06846
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка "Порося з цеглою" з латуні. Гарна деталізація й акуратне виконання, розміри: висота 4,50 см, ширина 2,00 см, глибина 3,50 см, вага 68.20 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага виробу | 68.2 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365,75 ₴





