Новинка
-5%

Статуетка "Том і Джеррі" з латуні арт. 06573
370 ₴
351,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06573
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка «Том і Джеррі» з латуні. Гарна деталізація й акуратне виконання, розміри: висота 5,70 см, ширина 3,00 см, глибина 3,70 см., діаметр основи 2,80 см., вага 43.60 Гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 57 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Вага виробу | 43.6 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351,50 ₴






