Кулон срібний "Вовк" 925 проби, Українського виробника. Вага 3.60 гм., чорніння, висота 3,70 см., ширина 2,20 см. Виріб випробуваний пробірним наметом України, є бирка та стоїть клеймо виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 3.6 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 092 ₴



