Багатофункційний мультитул KD Multitool. 13 в 1-м, довжина загальна в складеному стані 9,60 см., максимальна ширина 2,80 см., товщина 1,80 см., довжина леза 6,20 см., вага 102.00 гм., чудова якість виготовлення мультитула (без люфтів), колір — темно-сірий, металевий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Ножиці, Пилка для нігтів, Ніж, Викрутка, Стропоріз, Викруткові біти |
| Кількість інструментів | 14 шт. |
| Довжина | 96 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 102 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 9.6 см |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468 ₴







