Новинка

Брелок для ключів "Ейфелева вежа", колір — бронза арт. 05749
157 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 05749
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Брелок для ключів "Ейфелева вежа", колір — бронза. Метал, розміри: довжина загальна 8,50 см, ширина основи вежі 1,40 см, діаметр кільця 2,50 см, вага 7.00 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Бронзовий |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Вага | 7 г |
| Тематика малюнка/форми | Пам'ятка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157 ₴


