Телескопічна висувна указка, що висувається на 1 метр. Розміри: довжина в складеному стані 22,00 см, у висунутому стані 100,00 см, діаметр ручки 1,50 см, вага 54.00 гм., на кінчику указки є фетровий м'який ковпачок, завдяки якому указка нічого не подряпає. Зручна прогумована ручка, колір ручки — чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Вага | 54 кг |
| Діаметр | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴









