Новинка

Кольє біжутерне "Чорний трикутник" (довжина 58,0см.) арт. 05556
177 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 05556
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кольє біжутерне "Чорний трикутник". Зтильний кулон на вощеній чорній мотузці, довжина 58,0 см, висота кулона 2,30 см., ширина 2,50 см., вага 4.85 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Кольє |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення виробу | Метал |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 4.85 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177 ₴





