Новинка

Прищіпки металеві 55 * 12 мм, (ціна за 10 шт.) колір — срібло арт. 05491
124 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 05491
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Прищіпки металеві 55*12 мм, колір — срібло
Металеві прищіпки — зручні помічники та знадобляться в різних ситуаціях.
Ціна вказана за 10 штук.
Металеві прищіпки — зручні помічники та знадобляться в різних ситуаціях.
Ціна вказана за 10 штук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Довжина | 54 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 ₴









