Новинка
-5%

Брелок для ключів "Вовк" колір — срібло арт. 05481
236 ₴
224,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05481
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок для ключів "Вовк". Метал, довжина загальна 10,00 см., ширина 4,00 см., товщина 1,25 см., вага 24.00 гм., колір — срібло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 12.5 мм |
| Вага | 24 г |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224,20 ₴

