Новинка

Кольє з кулоном «Гармоній» довжина ланцюга 60,0 см. арт.05448
193 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 05448
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кольє з кулоном "Гармонь" (гармоній робоча, звучання як на звичайній великій гармонії). Біжутерія, метал, довжина ланцюжка 60,0 см., довжина кулона 3,50 см., ширина 1,30 см., товщина 1,10 см., загальна вага 11.00 гм., колір — срібло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кольє |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Метал |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Вага | 11 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴






