Ніж у піхвах метал/дерево Довжина ножа 23,00 см, довжина леза 10,70 см, ширина леза 3,10 см, товщина леза 0,37 см., вага з піхвами 235.00 гм, на піхвах є лямка для носіння на ремені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина леза | 107 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Нове |
| Матеріал чохла | Кожа |
| Вага ножа | 235 г |
| Матеріал піхов | Штучна шкіра |
| Довжина ручки | 125 мм |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Повсякденний |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Ширина леза | 31 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴







