Кулон срібний "Молот Тора" 925 проби, Українського виробника (г. Харків), середня вага 3.40 гм, ширина кулона 1,20 см., висота 2,85 см., товщина 0,44 см., чорніння. Изілля випробуване пробірним наметом України, є бирка та стоїть клеймо виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 28.5 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 4.4 мм |
| Вага | 3.4 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴



