Новинка

Кубик гральний акриловий 16 мм. (Колір-золото) 1 шт. арт. 05293
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 05293
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кубик гральний, акриловий (колір-золото). Розміри: 1,60 см, на 1,60 см, вага 4.30 грм. Ціна вказана на 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Кубики |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | |
| Вага | 4.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴




