Новинка

Брошка біжутерна "Троянда" з ним. перлами та перламутром арт. 04927
183 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 04927
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Брошка біжутерна "Троянда" з ним. перлами та перламутром, метал, імітація перлів, довжина 4,00 см., ширина 3,90 см., вага 9.75 гм., кріплення — шпилька, колір — золото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Рослини, Квіти |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Вага | 0.097 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴


