Новинка

Брошка біжутерна з емаллю "Автомобіль із ялинкою" арт. 04923
193 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 04923
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Брошка біжутерна з емаллю "Автомобіль із ялинкою", довжина 3,70 см., ширина 2,80 см., вага 6.80 гм., кріплення — шпилька, колір — зелений/червоний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Рослини, Квіти |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Вага | 0.006 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴



