Брошка біжутерна "Квітка", метал (колір - срібло), стрази сині та білі, довжина 4,50 см., ширина 3,50 см., вага 8.95 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Вага | 0.089 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴



