Кулон на ланцюжку "Тигр" (довжина ланцюга 60,0 см). Стильний, акуратної роботи кулон на ланцюжку, довжина 60,00 см, діаметр кулона 2,60 см, товщина 1,30 см., вага 18.35 гм., колір — срібло зі позолотою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кольє |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення виробу | Метал |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Вага | 18.35 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴





