Ніж міні на ключі, метал. Довжина в складеному стані 4,20 см, у відкритому 6,00 см, ширина 1,50 см, товщина 0,70 см, довжина леза 2,00 см, вага 18,05 гм, колір — срібло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Довжина рукоятки | 20 мм |
| Довжина ножа | 60 мм |
| Довжина у складеному стані | 42 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 18.05 г |
| Колір | Сірий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 20 мм |
| Ширина леза | 12 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Розміри | |
| Довжина мм. | 60 |
| Ширина мм. | 15 |
| Товщина мм. | 7 |
| Вага | |
| Вес грм. | 18.05 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴






