Новинка
-5%

Фігурка "Кошка" з латуні арт. 04695
321 ₴
304,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04695
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка "Кішка" з латуні. Хороша деталізація та акуратне виконання, розміри: висота 2,90 см., ширина 2,50 см., товщина 1,81 см., вага 24.00 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 23.6 мм |
| Глибина | 18.1 мм |
| Вага виробу | 24 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304,95 ₴





