Новинка

Карабін з аюмінієвого сплаву з фіксацією (синій) арт. 04596
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 04596
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Карабін з аюмінієвого сплаву з фіксацією. Матеріал виготовлення — міцний алюміній, довжина 7,70 см, ширина 4,30 см, діаметр металу 0.74 см., вага 21.50 гм., колір синій із чорним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 43 мм |
| Товщина | 7.4 мм |
| Вага | 21.5 |
| Довжина | 77 мм |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴



