Брошь бижутерная "Птичка", материал изготовления - метал/стразы, высота броши 3,03 см., ширина 2,38 см., толщина 0,73 см., вес 5.79 грм., крепление - булавка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Птахи |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 23.8 мм |
| Вага | 5.79 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴





