Новинка
-5%

Заводне кільце з титанового сплаву 20 мм.(для брелока/ключей) арт. 04524
153 ₴
145,35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04524
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заводне кільце з титанового сплаву (для брелока/ключів). Розміри: діаметр 2,00 см, товщина 0,20 см, вага 0.81 гм, колір — сірий графіт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Товщина | 2 мм |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 20 мм |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 20 мм |
| Стан | Нове |
| Вага | 0.81 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145,35 ₴



