Годинник-таймер електронний із двома будильниками (білі), розміри корпусу: висота 7,40 см, ширина 7,40 см, товщина 2,00 см, формат часу 24-годинного, зміна режимів (Часи реального часу, Таймер зворотного відліку та встановлення двох будильників) здійснюється кнопкою MODE. Вага годинника 55.00 гм, без батарейок у комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Формат часу | 24 |
| Стать | Унісекс |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові характеристики годин | |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 74 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Висота | 74 мм |
| Вага | 55 кг |
| Довжина | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴









