Брелок для ключів "Кошка". Метал, довжина загальна 10,00 см., діаметр 3,50 см., товщина 0,20 см., діаметр кільця 3,00 см., вага 10.54 гм., виріб із чудовим прорізуванням деталей, ідеально оброблений і відполірований.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Фігурна |
| Вага | 10.54 г |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴


